CDH74NP-180LC
CDH74NP-180LC Sumida America Components Inc.
CDH74.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 18UH 1.95A 94 MOHM SMD
на замовлення 949 шт:
Написати відгук
Fixed Inductors 18uH 1.95A 15% 1KHz SMD PWR IND.
Інші пропозиції CDH74NP-180LC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDH74NP-180LC CDH74NP-180LC Виробник : Sumida America Components Inc. CDH74.pdf Description: FIXED IND 18UH 1.95A 94 MOHM SMD
на замовлення 9 шт:
товару немає в наявності
CDH74NP-180LC Виробник : Sumida CDH74-523398.pdf Fixed Inductors 18uH 1.95A 15% 1KHz SMD PWR IND