CDH80D48NP-221KC
CDH80D48NP-221KC Sumida America Components Inc.
CDH80D48.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 220UH 650MA 750MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.331" L x 0.315" W (8.40mm x 8.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 750mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 680mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 220 µH
Current Rating (Amps): 650 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 220UH 650MA 750MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.331" L x 0.315" W (8.40mm x 8.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 750mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 680mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm), Part Status: Active, Inductance: 220 µH, Current Rating (Amps): 650 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDH80D48NP-221KC CDH80D48NP-221KC Виробник : Sumida America Components Inc. CDH80D48.pdf Description: FIXED IND 220UH 650MA 750MOHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Nonstandard
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 220 µH
Current Rating (Amps): 650 mA