CDH80D48NP-222KC
CDH80D48NP-222KC Sumida America Components Inc.
CDH80D48.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 2.2MH 210MA 6.54OHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.331" L x 0.315" W (8.40mm x 8.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 6.54Ohm Max
Current - Saturation (Isat): 220mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 2.2 mH
Current Rating (Amps): 210 mA
на замовлення 740 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2MH 210MA 6.54OHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.331" L x 0.315" W (8.40mm x 8.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 6.54Ohm Max, Current - Saturation (Isat): 220mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm), Part Status: Active, Inductance: 2.2 mH, Current Rating (Amps): 210 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDH80D48NP-222KC CDH80D48NP-222KC Виробник : Sumida America Components Inc. CDH80D48.pdf Description: FIXED IND 2.2MH 210MA 6.54OHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Nonstandard
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 2.2 mH
Current Rating (Amps): 210 mA