Продукція > VISHAY TECHNO > CDHVAF100MF2500FEF
CDHVAF100MF2500FEF
CDHVAF100MF2500FEF Vishay Techno
cdhv.pdf
Виробник: Vishay Techno
Description: CDHV2512, 3-SIDED, SOLDER COATED
Resistance (Ohms): 100M
Tolerance: ±1%
Packaging: Cut Tape (CT)
Power Per Element: 1W
Circuit Type: Voltage Divider
Number of Pins: 3
Package / Case: 2512 (6432 Metric)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.250" L x 0.126" W (6.35mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Applications: Voltage Divider (TCR Matched)
Supplier Device Package: 2512
Height - Seated (Max): 0.030" (0.76mm)
Resistor Matching Ratio: ±1%
Resistor-Ratio-Drift: ±50ppm/°C
Number of Resistors: 2
на замовлення 1997 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CDHV2512, 3-SIDED, SOLDER COATED, Resistance (Ohms): 100M, Tolerance: ±1%, Packaging: Tape & Reel (TR), Power Per Element: 1W, Circuit Type: Voltage Divider, Number of Pins: 3, Package / Case: 2512 (6432 Metric), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.250" L x 0.126" W (6.35mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Applications: Voltage Divider (TCR Matched), Supplier Device Package: 2512, Height - Seated (Max): 0.030" (0.76mm), Resistor Matching Ratio: ±1%, Resistor-Ratio-Drift: ±50ppm/°C, Number of Resistors: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Resistance (Ohms): 100M
Tolerance: ±1%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power Per Element: 1W
Circuit Type: Voltage Divider
Number of Pins: 3
Mounting Type: Surface Mount
Supplier Device Package: 2512
Resistor Matching Ratio: ±1%