CDM-10008
CDM-10008 CUI Devices
cdm_10008-1776187.pdf
Виробник: CUI Devices
Speakers & Transducers Speakers
на замовлення 1576 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 86DB, Packaging: Tray, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Shape: Round, Type: General Purpose, Technology: Magnetic, Material - Cone: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Material - Magnet: Nd-Fe-B, Termination: Solder Pads, Frequency - Self Resonant: 1200Hz, Port Location: Top, Height - Seated (Max): 0.114" (2.90mm), Part Status: Active, Impedance: 8 Ohms, Power - Max: 500 mW, Power - Rated: 300 mW, Frequency Range: 960 Hz ~ 20 kHz, Efficiency - dBA: 86.00, Efficiency - Testing: 300mW/100mm, Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDM-10008 CDM-10008 Виробник : Same Sky (Formerly CUI Devices) cdm-10008.pdf Description: SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 86DB
Packaging: Tray
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Shape: Round
Type: General Purpose
Technology: Magnetic
Material - Cone: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET)
Material - Magnet: Nd-Fe-B
Termination: Solder Pads
Frequency - Self Resonant: 1200Hz
Port Location: Top
Height - Seated (Max): 0.114" (2.90mm)
Part Status: Active
Impedance: 8 Ohms
Power - Max: 500 mW
Power - Rated: 300 mW
Frequency Range: 960 Hz ~ 20 kHz
Efficiency - dBA: 86.00
Efficiency - Testing: 300mW/100mm
Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
CDM-10008 CDM-10008 Виробник : CUI DEVICES cdm-10008.pdf 10 mm, Round Frame, 0.3 W, 8 Ohm, Neodymium Magnet, Mylar Cone, Miniature Speaker
Мінімальне замовлення: 94
CDM-10008 CDM-10008 Виробник : Same Sky cdm-10008.pdf Speakers & Transducers Speakers
товару немає в наявності