Продукція > BOURNS INC. > CDNBS08-PLC03-3.3
CDNBS08-PLC03-3.3
CDNBS08-PLC03-3.3 Bourns Inc.
CDNBS08-PLC03-3.3.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: TVS DIODE 3VWM 18VC 8-SOIC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Steering (Rail to Rail)
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: Ethernet
Capacitance @ Frequency: 20pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 94A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 3V
Supplier Device Package: 8-SOIC
Unidirectional Channels: 2
Voltage - Breakdown (Min): 3.3V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 18V
Power - Peak Pulse: 1800W (1.8kW)
Power Line Protection: Yes
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 3VWM 18VC 8-SOIC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Type: Steering (Rail to Rail), Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: Ethernet, Capacitance @ Frequency: 20pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 94A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 3V, Supplier Device Package: 8-SOIC, Unidirectional Channels: 2, Voltage - Breakdown (Min): 3.3V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 18V, Power - Peak Pulse: 1800W (1.8kW), Power Line Protection: Yes.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Steering (Rail to Rail)
Applications: Ethernet
Unidirectional Channels: 2