CDPH28D11FHF-3R3MC
CDPH28D11FHF-3R3MC Sumida America Components Inc.
CDPH28D11F.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 3.3UH 1.42A 128 MOHM
Написати відгук
Power Inductors - SMD SMD Power Inductor 3.3UH 1.42A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDPH28D11FHF-3R3MC CDPH28D11FHF-3R3MC Виробник : Sumida America Components Inc. CDPH28D11F.pdf Description: FIXED IND 3.3UH 1.42A 128 MOHM
товару немає в наявності
CDPH28D11FHF-3R3MC CDPH28D11FHF-3R3MC Виробник : Sumida CDPH28D11F-3049515.pdf Power Inductors - SMD SMD Power Inductor 3.3UH 1.42A