CDPH28D11FNP-1R0NC
CDPH28D11FNP-1R0NC Sumida America Components Inc.
CDPH28D11F.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 1UH 1.83A 62 MOHM SMD
Написати відгук
Power Inductors - SMD SMD Power Inductor 1UH 1.83A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDPH28D11FNP-1R0NC CDPH28D11FNP-1R0NC Виробник : Sumida America Components Inc. CDPH28D11F.pdf Description: FIXED IND 1UH 1.83A 62 MOHM SMD
товару немає в наявності
CDPH28D11FNP-1R0NC CDPH28D11FNP-1R0NC Виробник : Sumida CDPH28D11F-3049515.pdf Power Inductors - SMD SMD Power Inductor 1UH 1.83A