Продукція > SUMIDA > CDPH28D11FNP-2R2MC
CDPH28D11FNP-2R2MC
CDPH28D11FNP-2R2MC Sumida
CDPH28D11F.pdf
Виробник: Sumida
Power Inductors - SMD SMD Power Inductor 2.2UH 1.72A
на замовлення 1500 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDPH28D11FNP-2R2MC CDPH28D11FNP-2R2MC Виробник : Sumida America Components Inc. CDPH28D11F.pdf Description: FIXED IND 2.2UH 1.72A 96 MOHM
товару немає в наявності