CDPH45D13FHF-100MC
CDPH45D13FHF-100MC Sumida America Components Inc.
CDPH45D13F.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 10UH 1.1A 264 MOHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDPH45D13FHF-100MC CDPH45D13FHF-100MC Виробник : Sumida America Components Inc. CDPH45D13F.pdf Description: FIXED IND 10UH 1.1A 264 MOHM SMD
товару немає в наявності