CDPH45D13FHF-1R0NC
CDPH45D13FHF-1R0NC Sumida America Components Inc.
CDPH45D16F.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 1UH 2.45A 53 MOHM SMD
Tolerance: ±30%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.185" L x 0.177" W (4.70mm x 4.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 53mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 3.12A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 2.45 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1UH 2.45A 53 MOHM SMD, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.185" L x 0.177" W (4.70mm x 4.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 53mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 3.12A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 1 µH, Current Rating (Amps): 2.45 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDPH45D13FHF-1R0NC CDPH45D13FHF-1R0NC Виробник : Sumida America Components Inc. CDPH45D16F.pdf Description: FIXED IND 1UH 2.45A 53 MOHM SMD
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Material - Core: Ferrite
Part Status: Obsolete
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 2.45 A