CDPH45D13FHF-2R4MC
CDPH45D13FHF-2R4MC Sumida America Components Inc.
CDPH45D13F.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 2.4UH 1.98A 85 MOHM
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDPH45D13FHF-2R4MC CDPH45D13FHF-2R4MC Виробник : Sumida America Components Inc. CDPH45D13F.pdf Description: FIXED IND 2.4UH 1.98A 85 MOHM