CDPH45D13FHF-4R7MC
CDPH45D13FHF-4R7MC Sumida America Components Inc.
CDPH45D13F.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 4.7UH 1.46A 146 MOHM
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDPH45D13FHF-4R7MC CDPH45D13FHF-4R7MC Виробник : Sumida America Components Inc. CDPH45D13F.pdf Description: FIXED IND 4.7UH 1.46A 146 MOHM
товару немає в наявності