CDPH45D16FHF-100MC
CDPH45D16FHF-100MC Sumida America Components Inc.
CDPH45D16F.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 10UH 1.45A 161 MOHM
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Power Inductors - SMD SMD Power Inductor 10UH 1.45A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDPH45D16FHF-100MC CDPH45D16FHF-100MC Виробник : Sumida America Components Inc. CDPH45D16F.pdf Description: FIXED IND 10UH 1.45A 161 MOHM
товару немає в наявності
товару немає в наявності
CDPH45D16FHF-100MC CDPH45D16FHF-100MC Виробник : Sumida CDPH45D16F.pdf Power Inductors - SMD SMD Power Inductor 10UH 1.45A