Продукція > SUMIDA > CDPH45D16FHF-4R3MC
CDPH45D16FHF-4R3MC
CDPH45D16FHF-4R3MC Sumida
CDPH45D16F.pdf
Виробник: Sumida
Power Inductors - SMD SMD Power Inductor 4.3UH 2A
на замовлення 960 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDPH45D16FHF-4R3MC CDPH45D16FHF-4R3MC Виробник : Sumida America Components Inc. CDPH45D16F.pdf Description: FIXED IND 4.3UH 2A 85 MOHM SMD
товару немає в наявності