Продукція > VISHAY VITRAMON > CDR01BP101BJYPAT
CDR01BP101BJYPAT
CDR01BP101BJYPAT Vishay Vitramon
cdrmilprf55681.pdf
Виробник: Vishay Vitramon
Description: CAP CER 100PF 100V BP 0805
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: BP
Size / Dimension: 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: High Reliability
Thickness (Max): 0.055" (1.40mm)
Failure Rate: P (0.1%)
Capacitance: 100 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 100PF 100V BP 0805, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: BP, Size / Dimension: 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: High Reliability, Thickness (Max): 0.055" (1.40mm), Failure Rate: P (0.1%), Capacitance: 100 pF.