Продукція > KEMET > CDR01BP101BKUS
CDR01BP101BKUS
CDR01BP101BKUS Kemet
f3102_mil-prf-55681.pdf
Виробник: Kemet
Cap Ceramic 100pF 100V BP 10% Pad SMD 0805 (0.001%FR) 125°C Bulk
на замовлення 43 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 43
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 100PF 100V BP 0805, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: BP, Size / Dimension: 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: High Reliability, Thickness (Max): 0.055" (1.40mm), Failure Rate: S (0.001%), Part Status: Active, Capacitance: 100 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDR01BP101BKUS CDR01BP101BKUS Виробник : KEMET F3102_MIL_PRF_55681-3315971.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100PF 100V 10%
на замовлення 480 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
CDR01BP101BKUS CDR01BP101BKUS Виробник : Kemet f3102_mil-prf-55681.pdf Cap Ceramic 100pF 100V BP 10% Pad SMD 0805 (0.001%FR) 125°C Bulk
CDR01BP101BKUS CDR01BP101BKUS Виробник : KEMET CDR01BP101BKUS.pdf Description: CAP CER 100PF 100V BP 0805
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: BP
Size / Dimension: 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: High Reliability
Thickness (Max): 0.055" (1.40mm)
Failure Rate: S (0.001%)
Part Status: Active
Capacitance: 100 pF
товару немає в наявності
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 100V
Temperature Coefficient: BP
Applications: High Reliability
Failure Rate: S (0.001%)
Part Status: Active
Capacitance: 100 pF