Продукція > KEMET > CDR01BP330BJUS7185
CDR01BP330BJUS7185
CDR01BP330BJUS7185 KEMET
C1210N104K5XSL%7BMILITARYBULK%7D
Виробник: KEMET
Description: CAP CER 33PF 100V BP 0805
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: BP
Size / Dimension: 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: High Reliability
Thickness (Max): 0.055" (1.40mm)
Failure Rate: S (0.001%)
Capacitance: 33 pF
Написати відгук
Description: CAP CER 33PF 100V BP 0805, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: BP, Size / Dimension: 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: High Reliability, Thickness (Max): 0.055" (1.40mm), Failure Rate: S (0.001%), Capacitance: 33 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDR01BP330BJUS7185 CDR01BP330BJUS7185 Виробник : KEMET C1210N104K5XSL%7BMILITARYBULK%7D Description: CAP CER 33PF 100V BP 0805
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 100V
Temperature Coefficient: BP
Applications: High Reliability
Failure Rate: S (0.001%)
Capacitance: 33 pF