Продукція > KYOCERA AVX > CDR01BX102BKUS
CDR01BX102BKUS
CDR01BX102BKUS KYOCERA AVX
CDR01-06.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 1000PF 100V BX 0805
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: BX
Size / Dimension: 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: High Reliability
Thickness (Max): 0.055" (1.40mm)
Failure Rate: S (0.001%)
Capacitance: 1000 pF
на замовлення 15000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1000PF 100V BX 0805, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: BX, Size / Dimension: 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: High Reliability, Thickness (Max): 0.055" (1.40mm), Failure Rate: S (0.001%), Capacitance: 1000 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDR01BX102BKUS CDR01BX102BKUS Виробник : KYOCERA AVX CDR01-06.pdf Description: CAP CER 1000PF 100V BX 0805
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 100V
Temperature Coefficient: BX
Applications: High Reliability
Failure Rate: S (0.001%)
Capacitance: 1000 pF