Продукція > KEMET > CDR01BX152BKUS7185
CDR01BX152BKUS7185
CDR01BX152BKUS7185 KEMET
F3102_MIL-PRF-55681.pdf
Виробник: KEMET
Description: CAP CER 1500PF 100V BX 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: BX
Size / Dimension: 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: High Reliability
Thickness (Max): 0.055" (1.40mm)
Failure Rate: S (0.001%)
Part Status: Active
Capacitance: 1500 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1500PF 100V BX 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: BX, Size / Dimension: 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: High Reliability, Thickness (Max): 0.055" (1.40mm), Failure Rate: S (0.001%), Part Status: Active, Capacitance: 1500 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDR01BX152BKUS7185 CDR01BX152BKUS7185 Виробник : KEMET F3102_MIL-PRF-55681.pdf Description: CAP CER 1500PF 100V BX 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 100V
Temperature Coefficient: BX
Applications: High Reliability
Failure Rate: S (0.001%)
Part Status: Active
Capacitance: 1500 pF