CDS-15118B
CDS-15118B Same Sky (Formerly CUI Devices)
CDS-15118B-L100.pdf
Виробник: Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: SPEAKER 8OHM 700MW TOP PORT 86DB
Packaging: Tray
Size / Dimension: 0.591" L x 0.433" W (15.00mm x 11.00mm)
Shape: Rectangular
Type: General Purpose
Technology: Magnetic
Material - Cone: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET)
Material - Magnet: Nd-Fe-B
Termination: Solder Pads
Frequency - Self Resonant: 500Hz
Port Location: Top
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Impedance: 8 Ohms
Power - Max: 1 W
Power - Rated: 700 mW
Frequency Range: 400 Hz ~ 20 kHz
Efficiency - dBA: 86.00
Efficiency - Testing: 500mW/100mm
Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SPEAKER 8OHM 700MW TOP PORT 86DB, Packaging: Tray, Size / Dimension: 0.591" L x 0.433" W (15.00mm x 11.00mm), Shape: Rectangular, Type: General Purpose, Technology: Magnetic, Material - Cone: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Material - Magnet: Nd-Fe-B, Termination: Solder Pads, Frequency - Self Resonant: 500Hz, Port Location: Top, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Impedance: 8 Ohms, Power - Max: 1 W, Power - Rated: 700 mW, Frequency Range: 400 Hz ~ 20 kHz, Efficiency - dBA: 86.00, Efficiency - Testing: 500mW/100mm, Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL).