Продукція > AMPHENOL > CED014281111001
CED014281111001
CED014281111001 Amphenol
Виробник: Amphenol
Standard Card Edge Connectors Double Density Cool Edge connectors SMT 428 pins 08 mm Vertical 16mm AIC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CED014281111001 CED014281111001 Виробник : Amphenol FCI Standard Card Edge Connectors Double Density Cool Edge connectors SMT 428 pins 08 mm Vertical 16mm AIC