Продукція > CHINSAN (ELITE) > CED0J102MCB08A5F2
CED0J102MCB08A5F2
CED0J102MCB08A5F2 Chinsan (Elite)
MFG_4213000000_tmb.jpg
Виробник: Chinsan (Elite)
Description: CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1000 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Impedance: 170 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 180 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 450 mA @ 100 kHz
на замовлення 490 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm), Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 1000 µF, Voltage - Rated: 6.3 V, Impedance: 170 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 180 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 450 mA @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CED0J102MCB08A5F2 CED0J102MCB08A5F2 Виробник : Chinsan (Elite) MFG_4213000000_tmb.jpg Description: CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 1000 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Impedance: 170 mOhms