CED1A102MCB10A5
CED1A102MCB10A5 Chinsan (Elite)
CED%20Series.pdf
Виробник: Chinsan (Elite)
Description: CAP ALUM 1000UF 20% 10V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1000 µF
Voltage - Rated: 10 V
Impedance: 90 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 268 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 670 mA @ 100 kHz
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 1000UF 20% 10V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm), Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 1000 µF, Voltage - Rated: 10 V, Impedance: 90 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 268 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 670 mA @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CED1A102MCB10A5 CED1A102MCB10A5 Виробник : Chinsan (Elite) CED%20Series.pdf Description: CAP ALUM 1000UF 20% 10V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 1000 µF
Voltage - Rated: 10 V
Impedance: 90 mOhms