CEE016400140301
CEE016400140301 Amphenol ICC (FCI)
ssio_cooledge_1_00mm.pdf
Виробник: Amphenol ICC (FCI)
Description: CONN PCI EXP FMALE 164POS 0.039
Features: Board Guide, Board Lock, Pick and Place, Solder Retention
Packaging: Tray
Gender: Female
Contact Finish: Gold
Color: Black
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 164
Pitch: 0.039" (1.00mm)
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Read Out: Dual
Contact Type: Cantilever
Card Type: PCI Express™
Card Thickness: 0.062" (1.57mm)
Termination: Solder
Contact Finish Thickness: 30.0µin (0.76µm)
Contact Material: Copper Alloy
Number of Positions/Bay/Row: 11; 71
Part Status: Active
Number of Rows: 2
на замовлення 618 шт:
Написати відгук
Description: CONN PCI EXP FMALE 164POS 0.039, Features: Board Guide, Board Lock, Pick and Place, Solder Retention, Packaging: Tray, Gender: Female, Contact Finish: Gold, Color: Black, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 164, Pitch: 0.039" (1.00mm), Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Read Out: Dual, Contact Type: Cantilever, Card Type: PCI Express™, Card Thickness: 0.062" (1.57mm), Termination: Solder, Contact Finish Thickness: 30.0µin (0.76µm), Contact Material: Copper Alloy, Number of Positions/Bay/Row: 11; 71, Part Status: Active, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CEE016400140301 CEE016400140301 Виробник : Amphenol FCI ssio_cooledge_1_00mm.pdf Standard Card Edge Connectors PCIe Cool Edge 10mm 164 pins Surface Mount Vertical Short Tail 32G