CEE023000140101
CEE023000140101 Amphenol ICC (FCI)
ccee023000140xxx.pdf
Виробник: Amphenol ICC (FCI)
Description: CONN PCI EXP FMALE 230POS 0.039
Packaging: Tray
Features: Board Guide, Board Lock, Pick and Place, Solder Retention
Gender: Female
Contact Finish: Gold
Color: Black
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 230
Pitch: 0.039" (1.00mm)
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Read Out: Dual
Contact Type: Cantilever
Card Type: PCI Express™
Card Thickness: 0.062" (1.57mm)
Termination: Solder
Contact Finish Thickness: 30.0µin (0.76µm)
Contact Material: Copper Alloy
Number of Positions/Bay/Row: 11; 104
Number of Rows: 2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PCI EXP FMALE 230POS 0.039, Packaging: Tray, Features: Board Guide, Board Lock, Pick and Place, Solder Retention, Gender: Female, Contact Finish: Gold, Color: Black, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 230, Pitch: 0.039" (1.00mm), Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Read Out: Dual, Contact Type: Cantilever, Card Type: PCI Express™, Card Thickness: 0.062" (1.57mm), Termination: Solder, Contact Finish Thickness: 30.0µin (0.76µm), Contact Material: Copper Alloy, Number of Positions/Bay/Row: 11; 104, Number of Rows: 2.