Продукція > CHINSAN (ELITE) > CEE1C681MCB1010F2M9
CEE1C681MCB1010F2M9
CEE1C681MCB1010F2M9 Chinsan (Elite)
CEE%20Series.pdf
Виробник: Chinsan (Elite)
Description: CAP ALUM 680UF 20% 16V SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm)
Capacitance: 680 µF
Voltage - Rated: 16 V
Impedance: 90 mOhms
Ripple Current @ High Frequency: 850 mA @ 10 kHz
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 680UF 20% 16V SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm), Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm), Capacitance: 680 µF, Voltage - Rated: 16 V, Impedance: 90 mOhms, Ripple Current @ High Frequency: 850 mA @ 10 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CEE1C681MCB1010F2M9 CEE1C681MCB1010F2M9 Виробник : Chinsan (Elite) CEE%20Series.pdf Description: CAP ALUM 680UF 20% 16V SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Applications: General Purpose
Capacitance: 680 µF
Voltage - Rated: 16 V
Impedance: 90 mOhms