CEE1E471MCB10A5
CEE1E471MCB10A5 Chinsan (Elite)
CEE%20Series.pdf
Виробник: Chinsan (Elite)
Description: CAP ALUM 470UF 20% 25V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 470 µF
Voltage - Rated: 25 V
Impedance: 90 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 467.5 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 850 mA @ 10 kHz
на замовлення 469 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 470UF 20% 25V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm), Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 470 µF, Voltage - Rated: 25 V, Impedance: 90 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 467.5 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 850 mA @ 10 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CEE1E471MCB10A5 CEE1E471MCB10A5 Виробник : Chinsan (Elite) CEE%20Series.pdf Description: CAP ALUM 470UF 20% 25V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 470 µF
Voltage - Rated: 25 V
Impedance: 90 mOhms