CEE1J220MCB0862
CEE1J220MCB0862 Chinsan (Elite)
MFG_23111.0782_tmb.jpg
Виробник: Chinsan (Elite)
Description: CAP ALUM 22UF 20% 63V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Height - Seated (Max): 0.260" (6.60mm)
Part Status: Active
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 63 V
Impedance: 1.2 Ohms
Ripple Current @ Low Frequency: 60 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 120 mA @ 10 kHz
на замовлення 1000 шт:
Написати відгук
Description: CAP ALUM 22UF 20% 63V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm), Height - Seated (Max): 0.260" (6.60mm), Part Status: Active, Capacitance: 22 µF, Voltage - Rated: 63 V, Impedance: 1.2 Ohms, Ripple Current @ Low Frequency: 60 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 120 mA @ 10 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CEE1J220MCB0862 CEE1J220MCB0862 Виробник : Chinsan (Elite) MFG_23111.0782_tmb.jpg Description: CAP ALUM 22UF 20% 63V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 63 V
Impedance: 1.2 Ohms