CEI122BNP-0R7MC-H Sumida America Components Inc.
CEI122(B).pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 700NH 6.6A 10.7 MOHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 0.7uH 5.9A 20% SMD PWR INDUCTOR.
Інші пропозиції CEI122BNP-0R7MC-H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CEI122BNP-0R7MC-H Виробник : Sumida CEI122(B).pdf Fixed Inductors 0.7uH 5.9A 20% SMD PWR INDUCTOR