CEI122BNP-6R4MC Sumida America Components Inc.
CEI122(B).pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 6.4UH 4.2A 26.4 MOHM
Написати відгук
Fixed Inductors 6.4uH 4A 20% SMD PWR INDUCTOR.
Інші пропозиції CEI122BNP-6R4MC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CEI122BNP-6R4MC Виробник : Sumida CEI122(B).pdf Fixed Inductors 6.4uH 4A 20% SMD PWR INDUCTOR