CEI122BNP-8R2MC Sumida America Components Inc.
CEI122(B).pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 8.2UH 4A 30 MOHM SMD
Написати відгук
Fixed Inductors 8.2uH 3.6A 20% SMD PWR INDUCTOR.
Інші пропозиції CEI122BNP-8R2MC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CEI122BNP-8R2MC Виробник : Sumida CEI122(B).pdf Fixed Inductors 8.2uH 3.6A 20% SMD PWR INDUCTOR