Продукція > CEI > CEI122NP-100MC
CEI122NP-100MC
CEI122(B).pdf
Виробник:
на замовлення 108000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис CEI122NP-100MC
Description: FIXED IND 10UH 3.8A 34.2 MOHM.
Інші пропозиції CEI122NP-100MC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CEI122NP-100MC Виробник : Sumida America Components Inc. CEI122(B).pdf Description: FIXED IND 10UH 3.8A 34.2 MOHM