CEN-100-48
CEN-100-48 MEAN WELL USA Inc.
CEN-100-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DRIVER CC AC/DC 31.2-48V 2A
Packaging: Box
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Size / Dimension: 6.85" L x 2.46" W x 1.59" H (174.0mm x 62.5mm x 40.5mm)
Voltage - Output: 31.2 ~ 48V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 295VAC
Approval Agency: CB, CE, UR, PSE, TUV
Ratings: IP66
Efficiency: 91%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 2A
Voltage - Input (Min): 90VAC
Power (Watts): 96 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 24 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRIVER CC AC/DC 31.2-48V 2A, Packaging: Box, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Size / Dimension: 6.85" L x 2.46" W x 1.59" H (174.0mm x 62.5mm x 40.5mm), Voltage - Output: 31.2 ~ 48V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -30°C ~ 70°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 295VAC, Approval Agency: CB, CE, UR, PSE, TUV, Ratings: IP66, Efficiency: 91%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 2A, Voltage - Input (Min): 90VAC, Power (Watts): 96 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CEN-100-48 CEN-100-48 Виробник : Mean-Well USA, Inc. cen-100-spec.pdfpdfjs.pdf AC/DC LED Power Supply 96W Single 5-Pin
на замовлення 29 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
CEN-100-48 CEN-100-48 Виробник : MEAN WELL CEN-100-spec.pdf LED Power Supplies 96W 48V 2A LED Power Supply