CENB1060A1503F01
CENB1060A1503F01 SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
CENB1060.pdf
Виробник: SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 60W
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 4.25" L x 2.67" W x 1.28" H (108.0mm x 67.7mm x 32.5mm)
Voltage - Output: 15V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC
Cord Length: 59" (1.50m)
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Efficiency: Level V
Current - Output (Max): 4A
Input Connector: IEC 320-C14
Region Utilized: International
No Load Power Consumption: 300mW (Max)
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 60 W
на замовлення 245 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 60W, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 4.25" L x 2.67" W x 1.28" H (108.0mm x 67.7mm x 32.5mm), Voltage - Output: 15V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm, Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC, Cord Length: 59" (1.50m), Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Cord (Sold Separately), Approval Agency: CE, cULus, Form: Desktop (Class I), Efficiency: Level V, Current - Output (Max): 4A, Input Connector: IEC 320-C14, Region Utilized: International, No Load Power Consumption: 300mW (Max), Part Status: Obsolete, Power (Watts): 60 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CENB1060A1503F01 CENB1060A1503F01 Виробник : SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands CENB1060.pdf Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 60W
Packaging: Bulk
Voltage - Output: 15V
Polarization: Positive Center
Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC
Cord Length: 59" (1.50m)
Efficiency: Level V
Current - Output (Max): 4A
Input Connector: IEC 320-C14
Region Utilized: International
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 60 W