CEP123NP-2R0MC Sumida America Components Inc.
CEP123.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 2UH 8A 7.4 MOHM SMD
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 2uH 8A 20% SMD H C INDUCTOR.
Інші пропозиції CEP123NP-2R0MC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CEP123NP-2R0MC CEP123NP-2R0MC Виробник : Sumida CEP123-523484.pdf Fixed Inductors 2uH 8A 20% SMD H C INDUCTOR