Продукція > SUMIDA > CEP123NP-3R2MC
CEP123NP-3R2MC
CEP123NP-3R2MC Sumida
CEP123-523484.pdf
Виробник: Sumida
Fixed Inductors 3.2uH 5.8A 20% SMD H C INDUCTOR
на замовлення 997 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції CEP123NP-3R2MC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CEP123NP-3R2MC Виробник : Sumida America Components Inc. CEP123.pdf Description: FIXED IND 3.2UH 5.8A 14.2 MOHM