CEP123NP-4R6MC Sumida America Components Inc.
CEP123.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 4.6UH 5.2A 17.1MOHM SM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Power Inductors - SMD 4.6uH 5.2A 20% SMD H C INDUCTOR.
Інші пропозиції CEP123NP-4R6MC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CEP123NP-4R6MC CEP123NP-4R6MC Виробник : Sumida CEP123.pdf Power Inductors - SMD 4.6uH 5.2A 20% SMD H C INDUCTOR