CEP123NP-6R3MC
CEP123NP-6R3MC Sumida America Components Inc.
CEP123.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 6.3UH 4.6A 20.26 MOHM
на замовлення 726 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 6.3uH 4.6A 20% SMD H C INDUCTOR.
Інші пропозиції CEP123NP-6R3MC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CEP123NP-6R3MC CEP123NP-6R3MC Виробник : Sumida America Components Inc. CEP123.pdf Description: FIXED IND 6.3UH 4.6A 20.26 MOHM
на замовлення 726 шт:
на замовлення 15 шт:
CEP123NP-6R3MC CEP123NP-6R3MC Виробник : Sumida CEP123-523484.pdf Fixed Inductors 6.3uH 4.6A 20% SMD H C INDUCTOR