Продукція > SUMIDA > CEP125-1R0MC-H
CEP125-1R0MC-H SUMIDA
CEP125.pdf
Виробник: SUMIDA
2006
на замовлення 20000 шт:
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1UH 16.5A 2.5 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 2.5mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 20A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.220" (5.60mm), Inductance: 1 µH, Current Rating (Amps): 16.5 A.
Інші пропозиції CEP125-1R0MC-H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CEP125-1R0MC-H CEP125-1R0MC-H Виробник : Sumida America Components Inc. CEP125.pdf Description: FIXED IND 1UH 16.5A 2.5 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 2.5mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 20A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.220" (5.60mm)
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 16.5 A
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 16.5 A