CEP125NP-0R8NC-UD
CEP125NP-0R8NC-UD Sumida America Components Inc.
CEP125.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 800NH 16.5A 2.5 MOHM
на замовлення 13 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 0.8uH 18A 30% SMD H C INDUCTOR.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CEP125NP-0R8NC-UD CEP125NP-0R8NC-UD Виробник : Sumida America Components Inc. CEP125.pdf Description: FIXED IND 800NH 16.5A 2.5 MOHM
товару немає в наявності
товару немає в наявності
CEP125NP-0R8NC-UD Виробник : Sumida CEP125-514280.pdf Fixed Inductors 0.8uH 18A 30% SMD H C INDUCTOR