CEP125NP-1R5MC-D
CEP125NP-1R5MC-D Sumida America Components Inc.
CEP125.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 1.5UH 16.5A 2.5MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 2.5mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 14A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.220" (5.60mm)
Part Status: Active
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 16.5 A
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.5UH 16.5A 2.5MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 2.5mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 14A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.220" (5.60mm), Part Status: Active, Inductance: 1.5 µH, Current Rating (Amps): 16.5 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CEP125NP-1R5MC-D CEP125NP-1R5MC-D Виробник : Sumida America Components Inc. CEP125.pdf Description: FIXED IND 1.5UH 16.5A 2.5MOHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 16.5 A
на замовлення 854 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
CEP125NP-1R5MC-D CEP125NP-1R5MC-D Виробник : Sumida CEP125-514280.pdf Fixed Inductors 1.5uH 14A 20% SMD H C INDUCTOR