Продукція > TDK CORPORATION > CEU3E2X7R1H223K080AE
CEU3E2X7R1H223K080AE
CEU3E2X7R1H223K080AE TDK Corporation
mlcc_automotive_serial_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 0.022UF 50V X7R 0603
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive, Boardflex Sensitive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.037" (0.95mm)
Capacitance: 0.022 µF
на замовлення 32000 шт:
Написати відгук
Description: CAP CER 0.022UF 50V X7R 0603, Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Boardflex Sensitive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.037" (0.95mm), Capacitance: 0.022 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CEU3E2X7R1H223K080AE CEU3E2X7R1H223K080AE Виробник : TDK mlcc_automotive_serial_en.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0603 50V 22nF 10% AEC-Q200
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 31
CEU3E2X7R1H223K080AE CEU3E2X7R1H223K080AE Виробник : TDK Corporation mlcc_automotive_serial_en.pdf Description: CAP CER 0.022UF 50V X7R 0603
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: X7R
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 0.022 µF