Продукція > TDK > CEU3E2X7R1H472M080AE
CEU3E2X7R1H472M080AE
CEU3E2X7R1H472M080AE TDK
mlcc_automotive_serial_en.pdf
Виробник: TDK
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0603 50V 4.7nF 20% AEC-Q200
на замовлення 1610 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 34
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CEU3E2X7R1H472M080AE CEU3E2X7R1H472M080AE Виробник : TDK Corporation mlcc_automotive_serial_en.pdf Description: CAP CER 4700PF 50V X7R 0603
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 18