Продукція > TDK > CEU3E2X7R2A102K080AE
CEU3E2X7R2A102K080AE
CEU3E2X7R2A102K080AE TDK
mlcc_automotive_serial_en.pdf
Виробник: TDK
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0603 100V 1nF 10% AEC-Q200
на замовлення 9834 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 29
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CEU3E2X7R2A102K080AE CEU3E2X7R2A102K080AE Виробник : TDK Corporation mlcc_automotive_serial_en.pdf Description: CAP CER 1000PF 100V X7R 0603
товару немає в наявності