Продукція > TDK CORPORATION > CEU3E2X7R2A152K080AE
CEU3E2X7R2A152K080AE
CEU3E2X7R2A152K080AE TDK Corporation
mlcc_automotive_serial_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 1500PF 100V X7R 0603
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive, Boardflex Sensitive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.037" (0.95mm)
Part Status: Not For New Designs
Capacitance: 1500 pF
на замовлення 4000 шт:
Написати відгук
Description: CAP CER 1500PF 100V X7R 0603, Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Boardflex Sensitive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.037" (0.95mm), Part Status: Not For New Designs, Capacitance: 1500 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 415 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 19
CEU3E2X7R2A152K080AE CEU3E2X7R2A152K080AE Виробник : TDK Corporation mlcc_automotive_serial_en.pdf Description: CAP CER 1500PF 100V X7R 0603
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 100V
Temperature Coefficient: X7R
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 1500 pF