Продукція > TDK CORPORATION > CEU4J2X7R2A472M125AE
CEU4J2X7R2A472M125AE
CEU4J2X7R2A472M125AE TDK Corporation
mlcc_automotive_serial_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 4700PF 100V X7R 0805
Tolerance: ±20%
Features: Soft Termination
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive, Boardflex Sensitive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.059" (1.50mm)
Capacitance: 4700 pF
на замовлення 1444 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 19
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 4700PF 100V X7R 0805, Tolerance: ±20%, Features: Soft Termination, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Boardflex Sensitive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.059" (1.50mm), Capacitance: 4700 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CEU4J2X7R2A472M125AE CEU4J2X7R2A472M125AE Виробник : TDK Corporation mlcc_automotive_serial_en.pdf Description: CAP CER 4700PF 100V X7R 0805
Tolerance: ±20%
Features: Soft Termination
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Temperature Coefficient: X7R
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 4700 pF
товару немає в наявності
CEU4J2X7R2A472M125AE CEU4J2X7R2A472M125AE Виробник : TDK mlcc_automotive_serial_en-520026.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0805 4700pF 100volts X7R 20% Soft Term