Продукція > IGUS > CF10.15.04
CF10.15.04
CF10.15.04 IGUS
CF10EN.pdf
Виробник: IGUS
Category: Cables for Power Chains - Shielded
Description: Wire: control cable; chainflex® CF10; 4G1.5mm2; black; stranded
Type of wire: control cable
Insulation colour: black
Core marking: black, numbered + ground wire
Kind of core: Cu
Wire insulation material: elastomer thermoplastic TPE
Kind of material: halogen free
Resistance to: mineral oils; moisture; most of oils; temperature; UV rays
CPR standard: no classification
Cable features: self-supporting
Shield structure: shielded; tinned copper braid
Core structure: stranded
Earth core: yellow-green
Operating temperature: -35...100°C
Core section: 1.5mm2
Cable external diameter: 9mm
Number of cores: 4
Cable structure: 4G1.5mm2
Rated voltage: 0.3kV; 0.5kV
Manufacturer series: chainflex® CF10
на замовлення 78 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис CF10.15.04 IGUS
Category: Cables for Power Chains - Shielded, Description: Wire: control cable; chainflex® CF10; 4G1.5mm2; black; stranded, Type of wire: control cable, Insulation colour: black, Core marking: black, numbered + ground wire, Cable application: control for machines; indoor; industrial applications; outdoor; power chain; rapid handling systems, Kind of core: Cu, Wire insulation material: elastomer thermoplastic TPE, Kind of material: halogen free, Resistance to: mineral oils; moisture; most of oils; temperature; UV rays, CPR standard: no classification, Cable features: self-supporting, Shield structure: shielded; tinned copper braid, Core structure: stranded, Earth core: yellow-green, Operating temperature: -35...100°C, Core section: 1.5mm2, Cable external diameter: 9mm, Number of cores: 4, Cable structure: 4G1.5mm2, Rated voltage: 0.3kV; 0.5kV, Manufacturer series: chainflex® CF10.
Інші пропозиції CF10.15.04
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CF10.15.04 CF10.15.04 Виробник : igus EU_Data_sheet_chainflex_CF10.pdf Multi-Conductor Cables Priced Per Foot, chainflex TPE control cable CF10 - 1.5mm