Продукція > IGUS > CF130-07-18-UL
CF130-07-18-UL
CF130-07-18-UL Igus
2_EU_Data_sheet_chainflex_CF140.UL.pdf
Виробник: Igus
Description: CABLE 18COND 18AWG GRAY FEET
Packaging: Bulk
Features: Flame Retardant, Rip Cord
Length: Enter Number of Feet in Order Quantity
Wire Gauge: 18 AWG
Jacket (Insulation) Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Number of Conductors: 18
Cable Type: Multi-Conductor
Jacket (Insulation) Diameter: 0.531" (13.49mm)
Usage: Industrial, Control
Ratings: UL Style 20200
Conductor Material: Copper, Bare
Jacket Color: Gray
Part Status: Active
Voltage: 300 V
на замовлення 4974 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CABLE 18COND 18AWG GRAY FEET, Packaging: Bulk, Features: Flame Retardant, Rip Cord, Length: Enter Number of Feet in Order Quantity, Wire Gauge: 18 AWG, Jacket (Insulation) Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Number of Conductors: 18, Cable Type: Multi-Conductor, Jacket (Insulation) Diameter: 0.531" (13.49mm), Usage: Industrial, Control, Ratings: UL Style 20200, Conductor Material: Copper, Bare, Jacket Color: Gray, Part Status: Active, Voltage: 300 V.
Інші пропозиції CF130-07-18-UL
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CF130-07-18-UL Виробник : Igus cf130.pdf Description: PVC 18C/18AWG CONTROL 300V FLEX
Packaging: Spool
Wire Gauge: 18 AWG
Number of Conductors: 18
Cable Type: Multi-Conductor
Usage: Industrial, Control
Ratings: UL Style 20200
Jacket Color: Gray
Voltage: 300 V