Продукція > CVILUX USA > CF20081D0R0-NH
CF20081D0R0-NH
CF20081D0R0-NH Cvilux USA
CF2006S.pdf
Виробник: Cvilux USA
Description: CONN FFC BOTTOM 8POS 0.5MM R/A
Contact Finish: Tin
Voltage Rating: 50V
Mounting Type: Surface Mount, Right Angle
Number of Positions: 8
Pitch: 0.020" (0.50mm)
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Termination: Solder
Height Above Board: 0.079" (2.00mm)
Locking Feature: Slide Lock
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Actuator Material: Thermoplastic, Halogen Free
Contact Material: Copper Alloy
FFC, FCB Thickness: 0.30mm
Flat Flex Type: FFC, FPC
Connector/Contact Type: Contacts, Bottom
Part Status: Active
на замовлення 1876 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN FFC BOTTOM 8POS 0.5MM R/A, Features: Solder Retention, Zero Insertion Force (ZIF), Packaging: Tape & Reel (TR), Contact Finish: Tin, Voltage Rating: 50V, Mounting Type: Surface Mount, Right Angle, Number of Positions: 8, Pitch: 0.020" (0.50mm), Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Termination: Solder, Height Above Board: 0.079" (2.00mm), Locking Feature: Slide Lock, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Actuator Material: Thermoplastic, Halogen Free, Contact Material: Copper Alloy, FFC, FCB Thickness: 0.30mm, Housing Material: Thermoplastic, Halogen Free, Cable End Type: Straight, Flat Flex Type: FFC, FPC, Connector/Contact Type: Contacts, Bottom, Part Status: Active.
Інші пропозиції CF20081D0R0-NH
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CF20081D0R0-NH CF20081D0R0-NH Виробник : Cvilux USA CF2006S.pdf Description: CONN FFC BOTTOM 8POS 0.5MM R/A
Contact Finish: Tin
Voltage Rating: 50V
Number of Positions: 8
Pitch: 0.020" (0.50mm)
Termination: Solder
Locking Feature: Slide Lock
Contact Material: Copper Alloy
FFC, FCB Thickness: 0.30mm